Každá verzia má vlastné hracie karty, desiatky inšpirujúcich úloh. Okrem známych vecí, na ktoré je potrebné nezabúdať a prípadne sa v nich zdokonaľovať, sú tu popísané a zobrazené nielen nové polohy, ale aj veci, o ktorých možno ani neviete. Alebo viete, ale hanbíte sa o nich pred sebou otvorene hovoriť, nieto ich navrhovať, či dokonca uskutočňovať. Sex má nekonečné množstvo podôb. Je škoda byť spútaný (možno zbytočným) konzervativizmom, predsudkami a ochudobňovať sa o ďalšie nové zážitky v tej najkrajšej ľudskej činnosti. Skúste preniknúť do tajov doteraz nepoznaného. Nejde len o to, ako je sex častý, dlhý, multipolohový, multiorgastický, ale ako je aj pestrý!

Súčasťou hry je zvláštny bonus: Sexeso - jediné pexeso, ktoré rozhodne nemôže skončiť remízou! Originálna kartičková hra s najznámejšími polohami a sexuálnymi praktikami aj s tými, ktoré možno ešte nepoznáte, ale čoskoro si obľúbite. Hra obsahuje obojstranný herný plán (Light + Hard Core), hracie úlohové karty (2 archy A4), 2 figúrky, hraciu kocku, Sexeso (2 archy A4) a návod k hre v CZ a SK.

Hra je určená osobám starším ako 18 rokov! Obsahuje erotický materiál vrátane zobrazenia nahých partnerských dvojíc pri sexe a sexuálnych praktikách.

Spoločenská hra Sexperimenty

10,90 € s DPH

Chcete prekvapiť na potešiť partnera/partnerku niečím zaujímavým, niečim, čo ešte nepozná? Je tu nová megaerotická hra pre 2 hráčov, pri ktorej určite odhodíte zábrany a začnete sexperimentovať. Hra má dve prevedenia: Light - ľahšia verzia určená pre miernejších. Môže slúžiť aj ako skvelá predohra ku kvalitnejšiemu sexu. Hard Core - verzia je pre tých odvážnejších a menej riskujúcich. Čítajte viac

Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa: 25.01.2021

Doplnkové informácie

Kód produktu: 01262
Krajina pôvodu: Česká republika
Jazyková verzia: Česká
Materiál: Papier
Rozmery: 33 x 23 x 3 cm
Obsah balenia: 1 ks

Diskusia (0)

Nový komentár

* (Povinné)

Otázka k produktu

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info