Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Spoločenská hra pre dospelých

Hodnotenie tovaru: 4.81/5 (37x)

Vaše hodnotenie:

Spoločenská hra pre dospelých
  • Cena: 11,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 19.07.2019

Nenechajte perfektné erotické zážitky odohrávať len vo vašej fantázii, ale spestrite a obohaťte svoj sexuálny život! Máte radi sex? Aj všetko, čo k nemu patrí? Vzrušujúcu predohru? Netradičné praktiky? Zaujímavé scenáre? Vynaliezavé nápady? Ste pripravení na nové dobrodružstvá? Ďalších otázok a otáznikov by sa iste našlo veľa. Na všetky zrejme odpoviete kladne. S touto hrou si môžete splniť svoje sny a tajné priania (aj tie, o ktorých ešte neviete). Hra je určená pre dvojicu - muža a ženu - v každej forme známosti. Či ste dlhodobí partneri, snúbenci, manželia, kamaráti alebo ste sa len pred hodinou spoznali.

Hra obsahuje dve herné varianty: LIGHT (pre tých trochu nesmelých) a HARD (pre odvážnych a bez zábran). V každej hre sú desiatky inšpirujúcich, vzrušujúcich úloh - ako na kartách, tak v herných plánoch. Niektoré v originálnom, netradičnom podaní. Hra má strieborné darčekové zdobenie - ako jediná svojho druhu v tomto originálnom prevedení. Obsahuje obojstranný herný plán (LIGHT + HARD), hracie úlohové karty (4 archy A4), 2 figúrky, hraciu kocku a návod k hre v CZ a SK jazyku.

Hra je určená osobám starším ako 18 rokov! Obsahuje erotický materiál vrátane zobrazenia nahých partnerských dvojíc pri sexe a sexuálnych praktikách.

Doplnkové informácie

Kód produktu: 00367
Krajina pôvodu: Česká republika
Materiál: Papier
Rozmery: 33 x 23 x 3 cm
Obsah balenia: 1 ks

Diskusia

Nový komentár

* (Povinné)

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info