Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Spoločenská hra Manželstvo hrou

Hodnotenie tovaru: 4.99/5 (101x)

Vaše hodnotenie:

Spoločenská hra Manželstvo hrou
  • Cena: 10,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.10.2019

Spoločenská hra Manželstvo hrou alebo Človeče, ožeň sa/vydaj sa je spoločenská hra určená pre dvojicu už v manželskom zväzku alebo pre tých, čo do neho práve vstupujú, prípadne aj pre tých váhajúcich. V hre sa stretnete s celým spektrom známych životných situácií, problémov a kríz, ktoré môžu aj v tom vašom vzťahu niekedy nastať. Zábavnou formou sa tak môžete poučiť a náležite pripraviť. Prehrešky proti pravidlám spolužitia hodnotí a "oceňuje" prvýkrát v histórii manželský bodový systém.

Hra je určená pre dvoch hráčov - muža a ženu. Postupuje sa herným plánom smerom štart - cieľ. Hráči cestou plnia zaujímavé úlohy, berú karty bodového systému. Ak hráč prekročí hranicu 12 bodov, prichádzajú sankcie. Kto prvý bez úhony dorazí do cieľa, pochopiteľne vyhráva. Pre väčšiu motiváciu je zavedená špeciálna cena pre víťaza. Táto hra je vynikajúcim darčekom k svadbe.

Hra je určená pre osoby staršie ako 18 rokov.

Doplnkové informácie

Kód produktu: 01089
Krajina pôvodu: Česká republika
Materiál: Papier
Rozmery: 33 x 23 x 3 cm
Obsah balenia: 1 ks

Diskusia

Nový komentár

* (Povinné)

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info