Doručenie tovaru

Doručenie kuriérom GLS
Tovar doručujeme k zákazníkovi výhradne kuriérskou službou GLS v rámci celej Slovenskej republiky na uvedenú adresu v objednávke. Tým sme znížili riziko poškodenia tovaru a taktiež skrátili čas doručenia zásielok. Spôsob dopravy kuriérskou službou je časovo najefektívnejší a zákazník má istotu, že sa objednaný tovar k nemu dostane rýchlo a hlavne bezpečne.

Zákazníkovi bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň po zmene statusu objednávky na stav "Odoslaná". Bežné hodiny doručenia kuriérom sú v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod. V sobotu a v nedeľu sa tovar nedoručuje!

Zákazník dostane v deň doručenia e-mailovú a tiež SMS správu týkajúcu sa predpokladaného termínu doručenia zásielky (so stanoveným trojhodinovým časovým rámcom doručenia) na e-mailovú adresu a mobilné telefónne číslo uvedené pri objednávke s presnou sumou dobierky (ak je tovar odosielaný na dobierku).

Zákazník má tiež možnosť (pri objednávke s úhradou vopred) využiť jeden zo spôsobov dodania balíka a to priamo do odberného miesta Parcel Shopu, ktoré si sám zvolí podľa toho, kde sa práve nachádza. Odteraz nie je časovo viazaný na príchod kuriéra a svoj balík si môže vyzdvihnúť kedykoľvek počas piatich dní v čase prevádzkových hodín danej predajne, napr. aj počas víkendu. Zoznam Parcel Shopov nájdete na tejto adrese. Na základe žiadosti zákazníka môže byť zásielka vyzdvihnutá aj vo zvolenom GLS Depe. Zoznam GLS diep sa nachádza na stránke www.glsbalik.sk.

Možnosti doručenia a úhrady tovaru na KúpMa.sk:

Doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky

Doručenie tovaru pri platbe vopred na účet

- Doručenie kuriérom GLS pri objednávke do 5 €

4,90 €

- Doručenie kuriérom GLS pri objednávke nad 5 €

3,00 €

- Doručenie kuriérom GLS pri objednávke nad 60 €

0,00 €

Doručenie tovaru pri platbe na dobierku

- Doručenie kuriérom GLS pri objednávke nad 5 €

4,90 €

Osobný odber tovaru v Trnave pri platbe vopred a objednávke nad 8 €

- Odber na výdajnom mieste KúpMa.sk v Trnave na Bulharskej ulici 42

0,00 €

Doručenie tovaru v rámci Českej republiky

Doručenie tovaru pri platbe vopred na účet

- Doručenie kuriérom GLS pri objednávke nad 5 €

4,50 €


Objednávky uskutočnené alebo uhradené do 13:00 hod. budú expedované ešte v ten istý deň a doručené zákazníkovi nasledujúci pracovný deň!

Pre ostatné objednávky (objednané alebo uhradené po 13:00 hod.) dodacia doba začína plynúť nasledujúci (pracovný) deň od uskutočnenia objednávky pri platbe na dobierku, resp. nasledujúci (pracovný) deň od pripísania peňažných prostriedkov na náš účet pri platbe vopred. V sobotu a v nedeľu sa tovar nedoručuje!
 

Osobný odber tovaru v Trnave

Osobný odber tovaru v Trnave

Po uskutočnení objednávky v sume nad 8 € a jej úhrade vopred na náš bankový účet je možný osobný odber tovaru na výdajnom mieste KúpMa.sk v Trnave na Bulharskej ulici 42 (za budovou s nápisom Yoga Point, vchod z Bulharskej ulice cez bránu na pravej strane budovy, za budovou doľava) vo vopred dohodnutom čase - zvyčajne medzi 9:00 až 14:30 hod., v piatok iba do 12:00 hod. Presný termín a čas vyzdvihnutia tovaru je potrebné si dohodnúť vopred na telefónnom čísle 0907789300.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info