Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Ochrana osobných údajov

Osobné údaje, ktoré od vás vyžadujeme pri registrácii, využívame výhradne pre vnútornú potrebu v súvislosti s plnením záväzkov vyplývajúcich z kúpnej zmluvy a neposkytujeme ich tretím osobám s výnimkou prepravnej spoločnosti, ktorej ich poskytujeme iba v minimálnom rozsahu, a to z dôvodu bezproblémového doručenia objednaného tovaru priamo k vám. S vašimi osobnými údajmi pracujeme iba v rozsahu, ktorý pripúšťa zákon č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť Bomba s.r.o. ručí za dôverné zaobchádzanie so všetkými uloženými osobnými údajmi zaregistrovaných osôb, ktoré kupujúci oznámi v rámci objednávky/registrácie, pričom sa jedná o nasledovné povinné údaje: meno, priezvisko, adresa, e-mailová adresa, telefónne číslo a v prípade registrácie aj heslo. Kupujúci má právo na informáciu o spracovaní svojich osobných údajov, právo prístupu k svojim osobným údajom, právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných nárokov. Osobné údaje je možné na základe žiadosti kupujúceho odstrániť z databázy.

KúpMa.sk

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info