Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Antigravitačný hrnček v tvare objektívu

Hodnotenie tovaru: 4.58/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

Antigravitačný hrnček v tvare objektívu
  • Cena: 13,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 20.02.2019

Antigravitačný hrnček v tvare objektívu fotoaparátu je originálny darček vhodný naozaj pre všetkých. Tento hrnček, ktorý vyzerá presne ako naozajstný objektív fotoaparátu, by sa mal čo najskôr stať neoddeliteľnou súčasťou batohu každého fotografa. Súčasťou balenia je aj veko, ktoré je možné použiť buď ako kryt objektívu udržiavajúci nápoj teplý či na ochránenie nápoja pred nežiaducimi časticami prachu. Na spodku hrnčeka je pripevnená dômyselná prísavka, ktorá zabraňuje prevrhnutiu hrnčeka na plochých, hladkých a leštených povrchoch. Nepoužívajte hrnček v mikrovlnnej rúre, ani v umývačke riadu. Veľkosť hrnčeka s krytom je cca 14,7 cm.

Upozornenie: Neodporúčame prevrátiť hrnček, keď je naplnený kvapalinou. Hoci sa jedná o antigravitačný hrnček, kvapalina môže byť vyliata hrdlom.

Doplnkové informácie

Kód produktu: 02478
Krajina pôvodu: P.R.C.
Rozmery: 14,7 cm
Obsah balenia: 350 ml

Diskusia

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info