Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Magický hrnček Mesiac

Hodnotenie tovaru: 5/5 (7x)

Vaše hodnotenie:

Magický hrnček Mesiac

EN verzia

  • Cena: 15,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 25.11.2019

Magický hrnček Mesiac sa pridaním horúcej tekutiny zmení z hrnčeka, na ktorom je zobrazený Mesiac (z oboch strán), na hrnček, na ktorom sa okrem Mesiaca zobrazí na jednej strane zoznam misií Apollo s dátumami a miestami pristátia, na druhej stane zoznam astronautov a dôležitých udalostí. Texty sú v angličtine. Ak sa vám často stávalo, že ste si popálili prsty na hrnčeku, v ktorom bola príliš horúca tekutina, tak s týmto hrnčekom sa vám to už nikdy nestane. Hrnček však slúži aj opačným spôsobom - keď texty začnú miznúť a obrázok tmavnúť, znamená to, že nápoj v ňom sa ochladzuje, takže ho buď treba čo najrýchlejšie vypiť alebo opäť doliať novým horúcim nápojom. Tento originálny darček je jedinečný tiež tým, že v jeho vnútri je zobrazený odtlačok prvej stopy na Mesiaci. Hrnček nie je vhodný do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Cena je za 1 kus.

Upozornenie: Na hrnčeku je nalepená ochranná nálepka (smeruje k nej červená šípka), ktorú je potrebné pred použitím odstrániť.

Doplnkové informácie

Kód produktu: 03037
Krajina pôvodu: Čína
Materiál: Porcelán
Rozmery: 9,2 x 8,8 cm
Obsah balenia: 1 ks
Farba: Čierna

Diskusia

Nový komentár

* (Povinné)

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info