Ako najľahšie a najrýchlejšie nájdem tovar?

Najrýchlejší spôsob, ako nájsť tovar, o ktorý máte záujem, je použiť Vyhľadávanie na stránke. Nachádza sa hore na vrchu stránky medzi logom e-shopu a nákupným košíkom. Do vyhľadávacieho poľa stačí zadať názov výrobku, ktorý hľadáte, a zobrazia sa vám tipy na produkty alebo kategórie produktov s daným názvom. Potom si už stačí iba vybrať a následne kliknúť na tento produkt alebo kategóriu. Zadávajte také slová, ktoré presne a výstižne charakterizujú výrobok, ktorý hľadáte. Napríklad ak hľadáte osušku Paw Patrol, napíšte buď výraz "osuška" alebo "paw patrol".

Minimálne je potrebné zadať 3 znaky. Ak vyhľadávanie nezobrazí žiadny výsledok, skúste zmeniť alebo upraviť názov hľadaného výrobku.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info