Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Spoločenská hra Rozvod nanečisto

Hodnotenie tovaru: 4.63/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

Spoločenská hra Rozvod nanečisto
  • Cena: 10,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 22.01.2019

Ako názov napovedá, námetom hry je nie príliš šťastná a populárna časť manželstva a tou je rozvod. Právnou rétorikou - súdnym rozhodnutím legalizované zrušenie manželstva. Hra sa nezaoberá hlavnými príčinami, ako je alkoholizmus, nevera, rozdielnosť pováh atď. Taktiež sa nesnaží vychovávať ani morálne neapeluje. Z celého spektra situácií, tejto určite smutnej a pre všetky strany stresujúcej záležitosti, vyberá problém nazvaný delenie majetku. Zábavnou a odľahčenou formou si v nej vyskúšate, aké to môže byť pri spore o deti, pri majetkovom vyrovnaní manželov a podobne. Každá zo zúčastnených strán má iné túžby a ciele, ktoré sa tu poodhalia alebo ukážu naplno v rýdzej podobe.

Hra je určená pre dvoch hráčov - muža a ženu. Každý ide svojou trasou, berie karty spoločného majetku, plní úlohy. Hrá sa do úplného vyzbierania všetkých kariet. Cestou môže dôjsť aj ku zmiereniu. Hra nemá za úlohu inšpirovať. Chce len pobaviť a maximálne prispieť k zamysleniu.

Komplet v škatuli obsahuje rozkladaciu hraciu dosku, 32 hracích kariet (dve archy A4), vo vrecúšku 2 hracie figúrky - červenú a modrú, 1 kocku a návod k hre (CZ a SK).

Hra je určená pre osoby staršie ako 18 rokov.

Doplnkové informácie

Kód produktu: 01284
Krajina pôvodu: Česká republika
Materiál: Papier
Rozmery: 33 x 23 x 3 cm
Obsah balenia: 1 ks

Diskusia

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info