Zástera Rozlúčka so slobodou pre muža - je vtipná a originálna zástera pre budúceho ženícha, vhodná ako originálny darček na rozlúčku so slobodou. Na zástere je zobrazené všetko, čo by mal budúci ženích v túto noc zažiť. (Pôvodná cena 9,80 €)

Zástera Sexi nevesta - je veľmi pekná a vtipná zástera vhodná pre budúcu nevestu ako netradičný a zároveň praktický svadobný dar. (Pôvodná cena 9,80 €)

Spoločenská hra Cesta manželstvom - je spoločenská hra, ktorá vás prevedie nástrahami manželského života a kde si môžete s úsmevom vyskúšať, čo vás čaká. Pozvite príbuzných a kráľovsky sa všetci zabávajte. Spoznáte, aký kto v skutočnosti je. Pri zábavných úlohách sa zblížite a hneď bude v rodine pokoj. (Pôvodná cena 10,90 €)

Mladomanželský balíček VIII

28,98 € s DPH

Pred zľavou: 30,50 € s DPH

Zľava: 5%

Mladomanželský balíček VIII za zvýhodnenú cenu so zľavou 5% z predajných cien je vynikajúci darček pre čerstvých mladomanželov od priateľov, kolegov alebo aj príbuzných. Balíček obsahuje nasledovné produkty: Čítajte viac

Dostupnosť: Skladom

Doručíme dňa: 26.02.2020

Doplnkové informácie

Kód produktu: 01228
Krajina pôvodu: Slovenská republika
Materiál: 100% Polyester, Papier

Diskusia (0)

Nový komentár

* (Povinné)

Otázka k produktu

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Podobné produkty

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info