Zľavové kupóny OnlineKlubu

Od roku 2019 spolupracujeme s agentúrou Go4insight, lídrom v oblasti prieskumu trhu na Slovensku. Go4insight realizuje časť projektov prostredníctvom internetu a online dotazníkov. Registrovaní účastníci online prieskumov sú združení v komunite pod názvom OnlineKlub.

Členom OnlineKlubu pravidelne chodia emailom pozvánky do odmeňovaných prieskumov, za ktoré získavajú odmeny vo forme bodov. Tieto body je možné zamieňať za kupóny na nákup v e-shope KúpMa.sk.

Viac informácií o OnlineKlube nájdete na stránke www.OnlineKlub.sk.

Podmienky uplatnenia zľavových kupónov

- Minimálna cena objednávky pri použití zľavového kupónu v sume 5 € a viac je 10 €, do tejto sumy sa nezapočítava poštovné.
- Minimálna cena objednávky pre uplatnenie zľavového kupónu v hodnote 2 € je 15 €, do tejto sumy sa nezapočítava poštovné.
- Kód uvedený na kupóne je potrebné zadať pri vytváraní objednávky do políčka "Zľavový kupón".
- Ak je celková suma objednaného tovaru vyššia ako hodnota kupónu, zákazník doplatí iba zvyšok sumy a poštovné.
- Ak je celková suma objednaného tovaru nižšia ako hodnota kupónu, zvyšok hodnoty prepadáva bez náhrady, zákazník neplatí za tovar, iba poštovné.
- Zľavový kupón je možné použiť iba v jednej objednávke, nie je možné kombinovať kupóny v hodnote 5 € a viac s kupónmi 2 €.
- Zľavový kupón nie je možné vymeniť za hotovosť.

Hodnota kupónu je odrátaná od hodnoty nákupu automaticky, výsledná cena nakúpeného tovaru so zľavou príde zákazníkovi e-mailom po uskutočnení objednávky. Pri online platbe vopred zaplatí zákazník čiastku zníženú o hodnotu kupónu. Pri platbe prevodom na účet (offline) príde zákazníkovi e-mail so zmenou statusu objednávky na "Čaká na úhradu", v ktorom bude výsledná suma (po uplatnení kupónu), koľko má zákazník uhradiť.

Prihlásenie

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu využívame súbory cookies. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Podmienky ukladania súborov cookies alebo prístupu k nim môžete definovať vo svojom prehliadači. Viac info