Dnes má meniny , zajtra . Poslať blahoželanie alebo kúpiť darček

Výhodný nákup s kupónmi z OnlineKlubu GfK

Od roku 2013 spolupracuje s agentúrou GfK, lídrom v oblasti prieskumu trhu na Slovensku. GfK realizuje časť projektov prostredníctvom internetu a online dotazníkov. Registrovaní účastníci online prieskumov sú združení v komunite pod názvom OnlineKlub.

Členom OnlineKlubu pravidelne chodia emailom pozvánky do odmeňovaných prieskumov, za ktoré získavajú odmeny vo forme bodov. Tieto body je možné zamieňať za kupóny na nákup v e-shope KúpMa.sk (ako aj v našich e-shopoch Zástery.sk a Halloween-online.sk) a ďalších internetových obchodoch.

Viac informácií o OnlineKlube nájdete na stránke www.OnlineKlub.sk.

Podmienky uplatnenia darčekových kupónov/šekov

- Minimálna cena objednávky pri použití darčekového kupónu/šeku v sume 5 € a viac je 10 €, do tejto sumy sa nezapočítava poštovné.
- Minimálna cena objednávky pre uplatnenie darčekového kupónu/šeku v hodnote 2 € je 15 €, do tejto sumy sa nezapočítava poštovné.
- Kód uvedený na kupóne/šeku je potrebné zadať pri vytváraní objednávky do políčka "Darčekový kupón/šek".
- Ak je celková suma objednaného tovaru vyššia ako hodnota kupónu/šeku, zákazník doplatí iba zvyšok sumy a poštovné.
- Ak je celková suma objednaného tovaru nižšia ako hodnota kupónu/šeku, zvyšok hodnoty prepadáva bez náhrady, zákazník neplatí za tovar, iba poštovné.
- Darčekový kupón/šek je možné použiť iba v jednej objednávke, nie je možné kombinovať kupóny/šeky v hodnote 5 € a viac s kupónmi 2 €.
- Darčekový kupón/šek nie je možné vymeniť za hotovosť.

Hodnota kupónu/šeku je odrátaná od hodnoty nákupu automaticky, výsledná cena nakúpeného tovaru so zľavou príde zákazníkovi e-mailom po uskutočnení objednávky. Pri online platbe vopred zaplatí zákazník čiastku zníženú o hodnotu kupónu. Pri platbe prevodom na účet (offline) príde zákazníkovi e-mail so zmenou statusu objednávky na "Čaká na úhradu", v ktorom bude výsledná suma (po uplatnení kupónu/šeku), koľko má zákazník uhradiť.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Viac info